Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 160 cm, Gylis: 25 cm, Aukštis: 23 cm

Yra kelių spalvų

225,00 153,00

Ilgis: 110 cm, Plotis: 60 cm, Aukštis: 47 cm

Yra kelių spalvų

596,00 405,28

Ilgis: 160 cm, Gylis: 42 cm, Aukštis: 90 cm

954,00 648,72

Ilgis: 180 cm, Gylis: 42 cm, Aukštis: 90 cm

Yra kelių spalvų

1004,00 682,72

Ilgis: 200 cm, Plotis: 90 cm, Aukštis: 73 cm

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
1583,00 1187,25

Ilgis: 66 cm, Gylis: 42 cm, Aukštis: 198 cm

Yra kelių spalvų

847,00 575,96

Ilgis: 137 cm, Gylis: 47 cm, Aukštis: 53 cm

196,00 147,00

Ilgis: 66 cm, Gylis: 42 cm, Aukštis: 198 cm

Yra kelių spalvų

847,00 575,96

Ilgis: 95 cm, Gylis: 42 cm, Aukštis: 198 cm

Yra kelių spalvų

1111,00 755,48

Ilgis: 95 cm, Gylis: 42 cm, Aukštis: 145 cm

Yra kelių spalvų

847,00 575,96

Ilgis: 160 cm, Gylis: 42 cm, Aukštis: 51 cm

Yra kelių spalvų

652,00 443,36
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Baldai ne tik atlieka esminę savo funkciją namuose, suteikia komforto bei estetikos, tačiau drauge ir padeda kurti namų „veidą“, reprezentacinę pusę. Taigi jei domina aukštos kokybės, patvarūs ir tobulai atrodantys baldai namams, tai Senoviniai baldai Jums tikrai turėtų patikti. Šioje prekių kategorijoje turėsite labai gerą pasirinkimą: 11 – tiek puikių prekių laukia Jūsų dėmesio.

Kaina: nuo pigiausių iki brangiausių

Kadangi turime asortimento įvairovę, tai galime pirkėjams pasiūlyti ir platų pasirinkimą pagal kainą – vieną iš svarbiausių kriterijų. Jeigu Jums aktualūs pigiau kainuojantys baldai, pradėkite nuo mažiausią kainą – 147.00 Eur – turinčio šioje prekių grupėje. Tai būtų TV spintelė SOFIJA MH-025-16 . O galbūt domina ne maža kaina pasižymintys baldai, o tie, kurie kainuoja solidžias sumas? Pagal aukščiausią kainą pirmoje pozicijoje yra Sofa LORD 3F . Šio baldo kaina – 2202.75 Eur. Tačiau tik pažvelkite – koks dizainas, solidumas ir kokybė!

Akcijos kiekvienam iš Jūsų!

Tikra tiesa, jog nevalia praleisti itin gerų akcijų, kurių metu savo svajonių baldą galite įsigyti kur kas pigiau arba už suplanuotą sumą nusipirkti daug įspūdingesnį baldą, kurio be akcijos neįpirktumėte. Taigi, mūsų asortimente akcijų dydis skiriasi. Jei ieškote, kam taikoma didžiausia nuolaida, tai Vitrina PORTI 11 yra tas baldas, už kurį mokėsite daug pigiau – sutaupysite net 32 proc., kas palyginti su įprasta 847.00 Eur kaina yra tikrai nemažai!

Kokiam interjero stiliui tinka?

Suderinti baldai, tekstilės elementai bei aksesuarai leidžia kurti vientisą ir harmoningą interjero stilių. Šioje kategorijoje esantys baldai Jums tiks tobulai, jei namuose vyrauja siuolaikinis, klasikinis interjero stilius. Jie puikiai jį papildys ir žavės ne tik išvaizda, bet ir funkcionalumu.

Perkamiausių gretos

Savo asortimente turime ką pasiūlyti visiems pirkėjams: tiek turintiems kuklių poreikių, tiek ir tiems, kurių norų bei lūkesčių sąrašas labai ilgas. Jei domina, ką mūsų pirkėjai šioje prekių grupėje renkasi dažniausiai, tai Jūsų akiratyje turėtų atsidurti Komoda PORTI 45 . Toks baldas kainuos 648.72 Eur.

Naujienos

Jei domina Senoviniai baldai ir ką naujausio jų gretose galime pasiūlyti, tai atkreipkite dėmesį į naujausius baldus šiame puslapyje. Pirmoje pozicijoje atsiduria TV spintelė SOFIJA MH-025-16 – baldas, patiksiantis net patiems išrankiausiems. O jo kaina tą patrauklumą tik dar labiau didina – už šį funkcionalų ir dailų pirkinį mokėsite 147.00 Eur. Daugiau šios grupės baldų pasižvalgyti galite kai kuriose kitose kategorijose, pavyzdžiui: svetainė, miegamasis, biuro baldai, darbo kambarys.

Puikią kokybę užtikrinantys gamintojai

Rinkdamiesi baldus juk dažnas atsižvelgiate į gamintoją, tiesa? Prioritetą verta teikti sulaukiantiems puikių atsiliepimų ir labai gerų vertinimų. Taigi džiaugiamės Jums galėdami pasiūlyti būtent tokių gamintojų baldus. Rinkitės Szynaka prestigeline, Neman, Feniks Meble produkciją.

Senoviniai baldai namams

Senoviniai baldai tai skirtingų stilių, kurie buvo populiarūs ankstesniais laikais, mišinys. Senoviniai baldai gali neturėti tarpusavio panašumų, tačiau visi baldai iki vieno suteikia interjerui unikalumą ir išskirtinumą. Senovinio stiliaus baldai pasižymi ne ryškiomis, dažniausiai pastelinėmis spalvomis, ivairiais raštais ir ornamentais. Toks stilius puikiai tinka bet kuriam kambariui, ar tai miegamasis, svetainė, virtuvė ar biuras. Bet koks kambarys gali įgauti autentiškumą bei romantišką ir svajingą įspūdį.


Didžioji senovinių baldų dalis gaminami iš medienos, kas užtikrina, baldų kokybę ir patvarumą. Taip pat, medienos įvaizdis gali būti ne sunkiai derinimas prie interjero, kuriam, svarbu paminėti, puikiai tinka įvairios sendaikčių ar senelių dovanotos smulkmenos.

Senoviniai baldai mūsų asortimente

Domina nauji, stilingi, o svarbiausia autentiški svetainės, miegamojo ar bet kurios kitos erdvės senoviniai baldai? Deinavos baldų asortimente galima išsirinkti kiekvienam skoniui ir poreikiams tinkamiausius baldus už patrauklią kainą. Siūlome tik aukštos kokybės, bladus ir profesionalų aptarnavimą. Paskubėkite, akcijos metu už baldus mokėsite dar mažiau, gyvai pamatyti mūsų platų asortimentą galite internetu arba salonuose, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose.