Loading
Filtruoti

Senoviniai baldai

Senovė atsispindinti balduose sukuria stilingą, autentišką nostalgišką interjero stilių, kas paskutiniu metu tampa vis labiau populiarus ir galima pastebėti beveik kiekvieno žmogaus kambariuose. Tai gali būti pilnai pagal stilių įrengtas būstas ar tik smulki bet daug pasakanti detalė. Norintiems paįvairinti interjero išvaizdą rekomenduojame prekes rinktis iš mūsų asortimento.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
766,00 536,20
1005,00 703,50
766,00 536,20
590,00 413,00
Kaina nuo:
1081,60
203,00 142,10
539,00 377,30
863,00 604,10
766,00 536,20
Baldai ne tik atlieka esminę savo funkciją namuose, suteikia komforto bei estetikos, tačiau drauge ir padeda kurti namų „veidą“, reprezentacinę pusę. Taigi jei domina aukštos kokybės, patvarūs ir tobulai atrodantys baldai namams, tai Senoviniai baldai Jums tikrai turėtų patikti. Šioje prekių kategorijoje turėsite labai gerą pasirinkimą: 9 – tiek puikių prekių laukia Jūsų dėmesio.

Kaina: nuo pigiausių iki brangiausių

Kadangi turime asortimento įvairovę, tai galime pirkėjams pasiūlyti ir platų pasirinkimą pagal kainą – vieną iš svarbiausių kriterijų. Jeigu Jums aktualūs pigiau kainuojantys baldai, pradėkite nuo mažiausią kainą – 142.10 Eur – turinčio šioje prekių grupėje. Tai būtų Pakabinama lentyna PORTI 35 . O galbūt domina ne maža kaina pasižymintys baldai, o tie, kurie kainuoja solidžias sumas? Pagal aukščiausią kainą pirmoje pozicijoje yra Sofa LORD 3F . Šio baldo kaina – 2006.4 Eur. Tačiau tik pažvelkite – koks dizainas, solidumas ir kokybė!

Akcijos kiekvienam iš Jūsų!

Tikra tiesa, jog nevalia praleisti itin gerų akcijų, kurių metu savo svajonių baldą galite įsigyti kur kas pigiau arba už suplanuotą sumą nusipirkti daug įspūdingesnį baldą, kurio be akcijos neįpirktumėte. Taigi, mūsų asortimente akcijų dydis skiriasi. Jei ieškote, kam taikoma didžiausia nuolaida, tai Vitrina PORTI 11 yra tas baldas, už kurį mokėsite daug pigiau – sutaupysite net 30 proc., kas palyginti su įprasta 766.00 Eur kaina yra tikrai nemažai!

Kokiam interjero stiliui tinka?

Suderinti baldai, tekstilės elementai bei aksesuarai leidžia kurti vientisą ir harmoningą interjero stilių. Šioje kategorijoje esantys baldai Jums tiks tobulai, jei namuose vyrauja siuolaikinis, industrinis, klasikinis interjero stilius. Jie puikiai jį papildys ir žavės ne tik išvaizda, bet ir funkcionalumu.

Perkamiausių gretos

Savo asortimente turime ką pasiūlyti visiems pirkėjams: tiek turintiems kuklių poreikių, tiek ir tiems, kurių norų bei lūkesčių sąrašas labai ilgas. Jei domina, ką mūsų pirkėjai šioje prekių grupėje renkasi dažniausiai, tai Jūsų akiratyje turėtų atsidurti Komoda PORTI 45 . Toks baldas kainuos 604.10 Eur.

Naujienos

Jei domina Senoviniai baldai ir ką naujausio jų gretose galime pasiūlyti, tai atkreipkite dėmesį į naujausius baldus šiame puslapyje. Pirmoje pozicijoje atsiduria Komoda PORTI 45 – baldas, patiksiantis net patiems išrankiausiems. O jo kaina tą patrauklumą tik dar labiau didina – už šį funkcionalų ir dailų pirkinį mokėsite 604.10 Eur. Daugiau šios grupės baldų pasižvalgyti galite kai kuriose kitose kategorijose, pavyzdžiui: svetainė, miegamasis, biuro baldai, darbo kambarys.

Puikią kokybę užtikrinantys gamintojai

Rinkdamiesi baldus juk dažnas atsižvelgiate į gamintoją, tiesa? Prioritetą verta teikti sulaukiantiems puikių atsiliepimų ir labai gerų vertinimų. Taigi džiaugiamės Jums galėdami pasiūlyti būtent tokių gamintojų baldus. Rinkitės Szynaka prestigeline, Feniks Meble produkciją.

Senoviniai baldai namams

Senoviniai baldai tai skirtingų stilių, kurie buvo populiarūs ankstesniais laikais, mišinys. Senoviniai baldai gali neturėti tarpusavio panašumų, tačiau visi baldai iki vieno suteikia interjerui unikalumą ir išskirtinumą. Senovinio stiliaus baldai pasižymi ne ryškiomis, dažniausiai pastelinėmis spalvomis, ivairiais raštais ir ornamentais. Toks stilius puikiai tinka bet kuriam kambariui, ar tai miegamasis, svetainė, virtuvė ar biuras. Bet koks kambarys gali įgauti autentiškumą bei romantišką ir svajingą įspūdį.


Didžioji senovinių baldų dalis gaminami iš medienos, kas užtikrina, baldų kokybę ir patvarumą. Taip pat, medienos įvaizdis gali būti ne sunkiai derinimas prie interjero, kuriam, svarbu paminėti, puikiai tinka įvairios sendaikčių ar senelių dovanotos smulkmenos.

Senoviniai baldai mūsų asortimente

Domina nauji, stilingi, o svarbiausia autentiški svetainės, miegamojo ar bet kurios kitos erdvės senoviniai baldai? Deinavos baldų asortimente galima išsirinkti kiekvienam skoniui ir poreikiams tinkamiausius baldus už patrauklią kainą. Siūlome tik aukštos kokybės, bladus ir profesionalų aptarnavimą. Paskubėkite, akcijos metu už baldus mokėsite dar mažiau, gyvai pamatyti mūsų platų asortimentą galite internetu arba salonuose, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.