Loading
Filtruoti

Staliukai transformeriai

 

Stilingi transformeriai staliukai patiks tiems, kurie nori suderinti dailią išvaizdą ir praktiškumą. Tai du viename už labai patrauklią kainą.

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
88,00 83,60
187,00 177,65
171,00 162,45
Baldai yra tas namų akcentas, kuris atlieka ir estetinę, ir praktinę funkcijas. Jie suteikia galimybę patogiai atsisėsti, dirbti, komfortiškai miegoti, jaukiai įsitaisius žiūrėti mėgiamą filmą, pietauti su šeima ir daug kitų dalykų. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti labai platų baldų asortimentą. Vieni paklausiausių mūsų el. parduotuvėje yra Staliukai transformeriai. 13 – tiek baldų Jūsų dėmesio laukia šioje prekių kategorijoje. Nesivaržykite, įvertinkite savo poreikius ir įsigykite šį tą šaunaus savo namams, darbo ar kitai erdvei.

Kas naujo laukia?

Jei esate iš tų, kurie domisi naujovėmis, tuomet Jums mūsų pasiūloje patiks Išskleidžiamas stalas VALENSIJA P 3.589.4.11 . Išskirtiniu dizainu bei funkcionalumu žavintis baldas išsiskiria ir labai patrauklia kaina – 337.26 Eur.

Kam atitenka populiariausių laurai?

Rinkdamiesi naują baldą dažnas nepraleidžia progos peržvelgti perkamiausių sąrašą. Jei domina, kuri prekė skina perkamiausios titulą šioje baldų kategorijoje, tai pristatome – Žurnalinis staliukas LARGO DUO ! Itin estetiškas dizainas, puiki kokybė, aukštas funkcionalumas ir, žinoma, nepamirškime kainos, o ji tikrai maloniai nustebina – 83.60 Eur. Kiek kainuoja? Šis klausimas kyla bene kiekvienam, besirenkančiam naują pirkinį. Ne išimtis ir baldai ar aksesuarai namas. Jei Staliukai transformeriai patraukė Jūsų dėmesį, tai neabejotinai įdomu ir tai, kiek toks pirkinys gali kainuoti. Jei domina pigiau kainuojantys baldai, paiešką galite pradėti nuo pigiausios prekės šioje baldų grupėje, o tai bus Žurnalinis staliukas LARGO DUO . Žema kaina, bet puiki kokybė – visada didžiuojamės galėdami tai pasiūlyti savo klientams. Minėtas baldas kainuos tik 83.60 Eur! O galbūt Jus, atvirkščiai, domina prabangūs ir aukšta kaina pasižymintys baldai? Tuomet paiešką pradėkite nuo brangiausios prekės šioje kategorijoje, o tai bus Žurnalinis staliukas Art. 303SL . Baldo kaina siekia 756.00 Eur.

Akcijos – proga mokėti pigiau!

Kam gi nepatinka akcijos? Daugelis pasinaudoja išskirtine proga už kokybišką baldą mūsų el. parduotuvėje mokėti mažesnę kainą, kai taikoma viena ar kita akcija. Tad jei domina tai, ką dabar galite įsigyti su didžiausia nuolaida, tai Jūsų dėmesio laukia Išskleidžiamas stalas VALENSIJA P 3.589.4.11 . Pasinaudodami net 27 proc. siekiančia nuolaida už šį puikų baldą vietoj įprastos 462 Eur sumos mokėsite kur kas mažiau!

Gamintojas – reikšmingas kriterijus

Gamintojai ir jų požiūris į verslą, klientą labai daug lemia, kai kalbame apie konkrečių medžiagų naudojimą gamybos procesuose ir galutinio rezultato kokybę. Tad džiaugiamės Jums galėdami siūlyti tik geriausiųjų gaminius: Optimata, Pinskdrev, Signal Meble.

Kokį stilių kuriate?

Siekiant darnos ir estetikos verta plėtoti vieną pasirinktą stilių namuose. Tad jei Jūsų būste dominuoja klasikinis, siuolaikinis, industrinis, tai būtent šios kategorijos baldai į tokias erdves įsilies nepriekaištingai! Šio tipo baldus galite rinktis ir kitose kategorijose, pavyzdžiui, tokiose kaip svetainė, , biuro baldai, vaikų kambarys. Mes prisidėsime prie lengvo ir stilingo Jūsų namų dizaino kūrimo.

Transformeriai staliukai: kaip išsirinkti?

Renkantis staliuką transformerį tikslinga įvertinti kelis kertinius aspektus. Pirmiausia – dydis: tiek neišskleisto staliuko, tiek ir jį išskleidus. Kitas kriterijus – spalva. Ji labai svarbi, kad staliukas darniai įsilietų į jūsų kuriamą kambario interjerą. Galite jį derinti prie kitų kietųjų baldų spalvos, dominuojančio kolorito arba galite jam skirti originalaus akcento vaidmenį. Atkreipkite dėmesį ir į formą – mūsų pasiūloje dėmesio laukia keturkampiai bei apvalūs transformeriai staliukai. Taip pat prioritetą teikite pagamintiems iš tvirtų, kokybiškų ir lengvai prižiūrimų medžiagų.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.