Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 161 cm, Gylis: 67 cm, Aukštis: 215 cm

1625,00 1413,75

Ilgis: 146 cm, Gylis: 62 cm, Aukštis: 225 cm

691,00 518,25

Ilgis: 140 cm, Gylis: 58 cm, Aukštis: 207 cm

383,00

Plotis: 144 cm, Gylis: 144 cm, Aukštis: 225 cm

816,00 612,00

Ilgis: 165 cm, Gylis: 60 cm, Aukštis: 210 cm

Yra kelių spalvų

1951,00 1326,68
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Trijų durų spintos su veidrodžiu – baldai, lengvai atrandantys vietą bet kurio stiliaus namuose. Kokybe, funkcionalumu ir tobulu dizainu pasižyminčius baldus įkurdinsite toje namų patalpoje, kur jų funkcionalumas atsiskleis geriausiai. Mūsų el. parduotuvėje rasite labai platų šios kategorijos baldų spektrą – jie skiriasi spalvomis, medžiagomis, formomis, matmenimis ir kitais parametrais. Tačiau šis tas visus juos vienija – tai labai patraukli kaina ir puiki kokybė. 5 – tiek šioje baldų kategorijoje rasite puikių prekių, laukiančių, kada galės papuošti naujuosius namus.

Kaina

Daugelis besirinkdami naują pirkinį vertina jo kainą ir lygina su savo galimybėmis. Mes džiaugiamės galėdami savo klientams siūlyti tiek prabangius, tiek ekonomiškus variantus, tačiau visus kokybiškus ir patvarius. Besidomintiems pigesniais baldais turėtų patikti Spinta su veidrodžiu DESJO 06 – kainos startuoja tik nuo 383.00 Eur. Neabejojame, jog Jus sužavės patrauklus kainos ir kokybės santykis. Jei norite ir galite investuoti daugiau, rinktis itin aukštos kokybės, prabanga alsuojančius baldus, atkreipkite dėmesį į tokias prekes šioje kategorijoje kaip Spinta NEPTUN N-3D . Aukštesne kaina pasižyminčių baldų kainos siekia iki 1413.75 Eur.

Akcijos

Šiandieninius pirkėjus – neslėpkime – masina akcijos, leidžiančios patrauklų daiktą įsigyti pigiau ir sutaupyti arba už skirtą sumą įsigyti brangesnį daiktą už mažesnę kainą. Todėl savo pirkėjams dažnai siūlome patrauklių akcijų visose baldų kategorijose. Ne išimtis ir Trijų durų spintos su veidrodžiu. Jei domina, ką šiame puslapyje galite įsigyti pigiau, siūlome atkreipti dėmesį į tokią prekę kaip Kampinė spinta VASILISA SP-001-09P – nustebsite, kokia akcija jai taikoma! O nuolaida siekia net 25 proc., tad vietoj įprastos 816.00 Eur sumos mokėsite daug pigiau.

Populiariausi

Kiekvienas ieškome baldų, labiausiai tinkančių asmeniniame būste, tačiau dažnas nevengia peržiūrėti ir tų, kurie sulaukia daugiausia pirkėjų dėmesio. O šioje baldų kategorijoje daugiausia jo gauna Spinta VASILISA SP-001-03P . Baldas žavi ne tik funkcionalumu, estetika, tačiau ir patrauklia kaina – 518.25 Eur.

Naujausi

Net ir dažnai mūsų asortimentą peržiūrintys klientai vis atranda šį tą naujo, nes periodiškai papildome pasiūlą. Todėl jei domina, ką naujausio turime šioje baldų kategorijoje, tai Jūsų vertinimo laukia Kampinė spinta VASILISA SP-001-09P . Jei šis baldas yra kaip tik tai, ko ieškote savo namams, maloniai nustebins ir gera kaina – 612.00 Eur.

Harmonija

Jei Jūsų namuose vyrauja klasikinis, siuolaikinis interjero stilius, tai šioje kategorijoje esantys baldai idealiai jį papildys savo formomis, medžiagomis ir kitais dizaino sprendimais. Lengvai sukursite darnų, harmonija spinduliuojantį interjerą namuose. Šių baldų rasite ir kitose prekių grupėse – tokiose kaip miegamasis, vaikų kambarys.

Gamintojai

Gamintojas tiesiogiai susijęs su baldo kokybe ir patvarumu, tad juos renkamės labai skrupulingai. Džiaugiamės Jums galėdami siūlyti baldus, atstovaujančius tokiems gamintojams kaip Neman, Szynaka prestigeline, Taranko Meble, Szynaka trendline. Mūsų baldai – tobulam Jūsų namų interjerui!