Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 417 cm, Plotis: 353 cm, Aukštis: 83 cm

Kaina nuo:
5455,00 3654,85
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Aktualūs aukštos kokybės, funkcionalūs ir labai dailūs baldai iš kategorijos U formos minkšti kampai? Tokiu atveju siūlome rinktis mūsų el. parduotuvėje – čia kiekvieno iš Jūsų laukia labai platus pasirinkimas pagal spalvas, medžiagas, formą, kitus dizaino ypatumus. 1 – tiek prekių Jūsų dėmesio laukia šioje baldų kategorijoje. Platus pasirinkimas suteikia progą kiekvienam atrasti tai, kad gražiausiai įsilies į kuriamą namų interjerą.

Kaina

Tikriausiai niekas neprieštaraus, jog kaina daugiau ar mažiau yra reikšmingas aspektas, renkantis baldus ar kitus pirkinius. Jei domina mažesnės investicijos, Jums turėtų patikti Kampas SERENA 1D(10)SL-STOLIK 2 -EN(6)XL-3QFBB-EN(2)P-1(80)BB-STOLIK 1 -1(80)P – kainos prasideda vos nuo 3654.85 Eur. Pirkinys nenuvils net didžiausių skeptikų – puikios medžiagos ir apgalvoti dizaino sprendimai lemia, jog už nedidelę kainą įsigysite puikų baldą savo namams. O galbūt norite išskirtinės prabangos, šio to ypatingo ir galite investuoti daugiau? Brangiųjų kategorijai priklausantys baldai kainuos iki 5839.72 Eur. Čia rasite tokias prekes kaip Kampas SERENA 1D(10)SL-STOLIK 2 -EN(6)XL-3QFBB-EN(2)P-1(80)BB-STOLIK 1 -1(80)P ar kitas, išsiskiriančias rafinuotumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Akcijos

Kam gi nepatinka akcijos ir galimybė sutaupyti? Atsižvelgdami į tai savo kelintus labai dažnai lepiname šauniomis nuolaidomis! Ne išimtis ir U formos minkšti kampai. Jei domina šios kategorijos prekė, kuriai dabar taikoma didžiausia akcija, tai Jūsų dėmesio centre turėtų atsidurti Kampas SERENA 1D(10)SL-STOLIK 2 -EN(6)XL-3QFBB-EN(2)P-1(80)BB-STOLIK 1 -1(80)P – akcija dabar siekia net 33 proc.! Dėdami į prekių krepšelį šį baldą dabar, vietoj įprastos 5455 Eur kainos mokėsite daug mažiau.

Populiariausi

Šioje prekių kategorijoje esantys baldai tikrai mėgiami pirkėjų ir sulaukia daug simpatijų. Daugiausia pirkėjų dėmesio šio tipo baldų asortimente gauna Kampas SERENA 1D(10)SL-STOLIK 2 -EN(6)XL-3QFBB-EN(2)P-1(80)BB-STOLIK 1 -1(80)P . Prie populiarumo prisideda ne tik dizaino ypatumai, paprastas pritaikomumas daugelyje interjero stilių, bet ir labai gera kaina – dabar už šią prekę mokėsite 5455 Eur.

Naujausi

Nuolat savo asortimentą papildome naujais, stilingais baldais, siekdami maksimalių pasirinkimo galimybių Jums. Jei smalsu, ką naujo turime šioje prekių kategorijoje, tai Jūsų dėmesio laukia Kampas SERENA 1D(10)SL-STOLIK 2 -EN(6)XL-3QFBB-EN(2)P-1(80)BB-STOLIK 1 -1(80)P . Galbūt kaip tik tokio baldo ieškote savo namams? Be dailios išvaizdos sužavės ir patraukli kaina: 3654.85 Eur – tiek kainuos šis naujutėlis, stilingas ir labai patvarus baldas.

Harmonija

Harmoningai derantys baldai, tekstilė ir aksesuarai yra vienas esminių aspektų, kurį tikslinga vertinti kuriant namus ir jų stilių. U formos minkšti kampai iš mūsų pasiūlos puikiai papildys daugelį interjero stilių, todėl drąsiai rinkitės šioje kategorijoje, jei aktualus industrinis, funkcionalus, relax, siuolaikinis ar kitoks interjero stilius namuose. Tiesa, galite pasižvalgyti šių baldų ir kitose prekių grupėse – tokiose kaip svetainė.

Gamintojai

Kiekvienas gamintojas turi savitą stilių, braižą, požiūrį į klientą ir kokybę, tad siekdami įvairovės savo pirkėjams turime platų baldų gamintojų ratą. Tiesa, visus juos vienija puikūs atsiliepimai apie produkciją. Tad šioje prekių kategorijoje Jums siūlome rinktis tokių gamintojų baldus: Gala. Įsileiskite į namus prabangą, eleganciją ir funkcionalumą!