Loading
Filtruoti

U formos sofos

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
Kaina nuo:
2573,55
Kaina nuo:
1779,35
Kaina nuo:
2573,55
Kaina nuo:
1582,70
Kaina nuo:
1582,70
U formos sofos – baldai, lengvai atrandantys vietą bet kurio stiliaus namuose. Kokybe, funkcionalumu ir tobulu dizainu pasižyminčius baldus įkurdinsite toje namų patalpoje, kur jų funkcionalumas atsiskleis geriausiai. Mūsų el. parduotuvėje rasite labai platų šios kategorijos baldų spektrą – jie skiriasi spalvomis, medžiagomis, formomis, matmenimis ir kitais parametrais. Tačiau šis tas visus juos vienija – tai labai patraukli kaina ir puiki kokybė. 5 – tiek šioje baldų kategorijoje rasite puikių prekių, laukiančių, kada galės papuošti naujuosius namus.

Kaina

Daugelis besirinkdami naują pirkinį vertina jo kainą ir lygina su savo galimybėmis. Mes džiaugiamės galėdami savo klientams siūlyti tiek prabangius, tiek ekonomiškus variantus, tačiau visus kokybiškus ir patvarius. Besidomintiems pigesniais baldais turėtų patikti Kampas CHROME.new PKwL-2F-OBKwR – kainos startuoja tik nuo 1582.7 Eur. Neabejojame, jog Jus sužavės patrauklus kainos ir kokybės santykis. Jei norite ir galite investuoti daugiau, rinktis itin aukštos kokybės, prabanga alsuojančius baldus, atkreipkite dėmesį į tokias prekes šioje kategorijoje kaip Kampas CHROME.new OBKL-2F-E-2BK-HO75R . Aukštesne kaina pasižyminčių baldų kainos siekia iki 3228.1 Eur.

Akcijos

Šiandieninius pirkėjus – neslėpkime – masina akcijos, leidžiančios patrauklų daiktą įsigyti pigiau ir sutaupyti arba už skirtą sumą įsigyti brangesnį daiktą už mažesnę kainą. Todėl savo pirkėjams dažnai siūlome patrauklių akcijų visose baldų kategorijose. Ne išimtis ir U formos sofos. Jei domina, ką šiame puslapyje galite įsigyti pigiau, siūlome atkreipti dėmesį į tokią prekę kaip Kampas ULISES 1HOBKL-E-2F-OBKR – nustebsite, kokia akcija jai taikoma! O nuolaida siekia net 5 proc., tad vietoj įprastos 1873 Eur sumos mokėsite daug pigiau.

Populiariausi

Kiekvienas ieškome baldų, labiausiai tinkančių asmeniniame būste, tačiau dažnas nevengia peržiūrėti ir tų, kurie sulaukia daugiausia pirkėjų dėmesio. O šioje baldų kategorijoje daugiausia jo gauna Kampas ULISES 1HOBKL-E-2F-OBKR . Baldas žavi ne tik funkcionalumu, estetika, tačiau ir patrauklia kaina – 1873 Eur.

Naujausi

Net ir dažnai mūsų asortimentą peržiūrintys klientai vis atranda šį tą naujo, nes periodiškai papildome pasiūlą. Todėl jei domina, ką naujausio turime šioje baldų kategorijoje, tai Jūsų vertinimo laukia Kampas CHROME.new PKwL-2F-OBKwR . Jei šis baldas yra kaip tik tai, ko ieškote savo namams, maloniai nustebins ir gera kaina – 1582.7 Eur.

Harmonija

Jei Jūsų namuose vyrauja siuolaikinis interjero stilius, tai šioje kategorijoje esantys baldai idealiai jį papildys savo formomis, medžiagomis ir kitais dizaino sprendimais. Lengvai sukursite darnų, harmonija spinduliuojantį interjerą namuose. Šių baldų rasite ir kitose prekių grupėse – tokiose kaip svetainė.

Gamintojai

Gamintojas tiesiogiai susijęs su baldo kokybe ir patvarumu, tad juos renkamės labai skrupulingai. Džiaugiamės Jums galėdami siūlyti baldus, atstovaujančius tokiems gamintojams kaip Libro. Mūsų baldai – tobulam Jūsų namų interjerui!

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.