Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 206 cm, Plotis: 95 cm, Aukštis: 97 cm

238,00 173,74

Ilgis: 249 cm, Plotis: 99 cm, Aukštis: 176 cm

453,00 330,69

Ilgis: 197 cm, Plotis: 89 cm, Aukštis: 115 cm

299,00 284,05

Ilgis: 214 cm, Plotis: 100 cm, Aukštis: 92 cm

366,00 329,40

Ilgis: 215 cm, Plotis: 99 cm

207,00 196,65

Ilgis: 214 cm, Plotis: 102 cm, Aukštis: 116 cm

415,00 373,50
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Vaikiškos dviaukštės lovos – baldai, lengvai atrandantys vietą bet kurio stiliaus namuose. Kokybe, funkcionalumu ir tobulu dizainu pasižyminčius baldus įkurdinsite toje namų patalpoje, kur jų funkcionalumas atsiskleis geriausiai. Mūsų el. parduotuvėje rasite labai platų šios kategorijos baldų spektrą – jie skiriasi spalvomis, medžiagomis, formomis, matmenimis ir kitais parametrais. Tačiau šis tas visus juos vienija – tai labai patraukli kaina ir puiki kokybė. 6 – tiek šioje baldų kategorijoje rasite puikių prekių, laukiančių, kada galės papuošti naujuosius namus.

Kaina

Daugelis besirinkdami naują pirkinį vertina jo kainą ir lygina su savo galimybėmis. Mes džiaugiamės galėdami savo klientams siūlyti tiek prabangius, tiek ekonomiškus variantus, tačiau visus kokybiškus ir patvarius. Besidomintiems pigesniais baldais turėtų patikti Lova SONATA P 3.439.1.45 – kainos startuoja tik nuo 173.74 Eur. Neabejojame, jog Jus sužavės patrauklus kainos ir kokybės santykis. Jei norite ir galite investuoti daugiau, rinktis itin aukštos kokybės, prabanga alsuojančius baldus, atkreipkite dėmesį į tokias prekes šioje kategorijoje kaip Lova BELLA VELVET 90 . Aukštesne kaina pasižyminčių baldų kainos siekia iki 373.50 Eur.

Akcijos

Šiandieninius pirkėjus – neslėpkime – masina akcijos, leidžiančios patrauklų daiktą įsigyti pigiau ir sutaupyti arba už skirtą sumą įsigyti brangesnį daiktą už mažesnę kainą. Todėl savo pirkėjams dažnai siūlome patrauklių akcijų visose baldų kategorijose. Ne išimtis ir Vaikiškos dviaukštės lovos. Jei domina, ką šiame puslapyje galite įsigyti pigiau, siūlome atkreipti dėmesį į tokią prekę kaip Lova BUNKY 90 – nustebsite, kokia akcija jai taikoma! O nuolaida siekia net 5 proc., tad vietoj įprastos 207.00 Eur sumos mokėsite daug pigiau.

Populiariausi

Kiekvienas ieškome baldų, labiausiai tinkančių asmeniniame būste, tačiau dažnas nevengia peržiūrėti ir tų, kurie sulaukia daugiausia pirkėjų dėmesio. O šioje baldų kategorijoje daugiausia jo gauna Lova ALESSIA 90 . Baldas žavi ne tik funkcionalumu, estetika, tačiau ir patrauklia kaina – 329.40 Eur.

Naujausi

Net ir dažnai mūsų asortimentą peržiūrintys klientai vis atranda šį tą naujo, nes periodiškai papildome pasiūlą. Todėl jei domina, ką naujausio turime šioje baldų kategorijoje, tai Jūsų vertinimo laukia Lova ALESSIA 90 . Jei šis baldas yra kaip tik tai, ko ieškote savo namams, maloniai nustebins ir gera kaina – 329.40 Eur.

Harmonija

Jei Jūsų namuose vyrauja klasikinis, siuolaikinis, funkcionalus interjero stilius, tai šioje kategorijoje esantys baldai idealiai jį papildys savo formomis, medžiagomis ir kitais dizaino sprendimais. Lengvai sukursite darnų, harmonija spinduliuojantį interjerą namuose. Šių baldų rasite ir kitose prekių grupėse – tokiose kaip vaikų kambarys, miegamasis.

Gamintojai

Gamintojas tiesiogiai susijęs su baldo kokybe ir patvarumu, tad juos renkamės labai skrupulingai. Džiaugiamės Jums galėdami siūlyti baldus, atstovaujančius tokiems gamintojams kaip Halmar, Signal Meble, Pinskdrev. Mūsų baldai – tobulam Jūsų namų interjerui!