Loading
Filtruoti

Valgomojo baldai

Šiandien valgomojo zona daugelyje būstų turi ypatingą reikšmę – tai šeimos susibūrimų vieta. Nesuklysime pasakę, kad dažnas šiais laikais žino, kas yra pašėlęs tempas, nuolatinis skubėjimas, laiko stoka, didelis darbo bei mokslo krūvis ir pan. Tad laiko vienas kitam skiriame tikrai mažiau, nei norėtume. Valgomasis yra vieta, kur šeima susirenka prie vakarienės stalo, jaukių savaitgalio pusryčių, švenčia įsimintinas progas ir gražiausias metų šventes su artimaisiais, draugų būriu. Valgomasis yra vieta, kur ne tik gardžiai valgome, bet ir dalijamės dienos įspūdžiais, mintimis, bendraujame. Todėl nenuostabu, jog valgomojo įrengimas yra atsakingas procesas, kadangi erdvę tikslinga pritaikyti šeimos poreikiams. O valgomojo baldai turėtų būti ne tik reprezentatyvūs, bet ir patvarūs, patogūs, nes naudojami jie kone kiekvieną dieną.

Filtruoti
12...10...17
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
277,00
573,00
187,00
446,00
256,00
164,00
630,00
777,00
757,00
341,00
326,00
730,00
590,00
436,00
757,00
528,00
641,00
194,00
92,00
399,00
130,00
503,00
670,00
267,00
299,00
105,00
596,00
12...10...17

Kaip pasirinkti valgomojo baldus?


Valgomojo baldų spektras rinkoje labai platus, tad renkantis tikslinga vertinti tam tikrus kriterijus, siekiant mažinti alternatyvų lauką. „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius pirmiausia pataria įvertinti savo poreikius. Ar valgomojo baldai bus daugiau reprezentatyvūs? Ar jie bus kasdien naudojami? Kokio dydžio Jūsų šeima ir kiek kiekvieną dieną ar retesniais atvejais žmonių susiburs Jūsų valgomajame? Nuo to priklauso ne tik baldų išvaizda, dydis, bet ir kitas esminis aspektas – priežiūra. Jei baldai bus naudojami kasdien, rinkitės tuos, kurie mažiau imlūs nešvarumams, mechaniniam poveikiui, pavyzdžiui, braižymuisi. Jei namuose turite mažų vaikų, verta apgalvoti ir valymo aspektą, nes greičiausiai valgomojo baldams teks „susipažinti“ ir su pieštukais, kreidelėmis, todėl baldai turėtų būti pagaminti iš medžiagų, nuo kurių lengva pašalinti nešvarumus. „Deinavos baldai – šeimos baldai“, tad sau tinkamus ras visi.


Kitas aspektas – baldai valgomajam turėtų atitikti šios erdvės stilių. Jei norite kurti modernų interjerą, rinkitės modernius valgomojo baldus, klasikiniam interjerui tobulai tiks tamsesnių atspalvių, mediniai, odiniai, masyvūs baldai, Provanso stiliaus valgomajam rinkitės medinius, šviesius, sendinto medžio efektą turinčius baldus, prabangiame valgomajame nepriekaištingai atrodys puošnūs baroko stiliaus baldai ir pan.


Būtinai prieš keliaudami pirkti valgomojo baldų tiksliai išmatuokite valgomojo patalpą. Tai leis nuspręsti, kiek vietos galite skirti valgomojo stalui, kiek kėdžių prie jo turi tilpti ir kokio dydžio jos bus, taip pat kur statysite kitus valgomojo baldus, pavyzdžiui, indaują ir ar užteks vietos laisvam ir patogiam judėjimui kambaryje. Tikslus valgomojo matmenų žinojimas leis neperkrauti patalpos baldais.

Valgomojo stalai

Valgomojo stalas pelnytai galėtų būti tituluojamas šios namų erdvės karaliumi. Tad jam verta skirti daugiausia dėmesio. Tai bus patalpos centras, aplink kurį išsidėstys kiti baldai. Jei valgomasis didelis, nedvejodami rinkitės didesnį valgomojo stalą, nes mažas didelėje erdvėje tarsi „paskęs“, atrodys nelabai dailiai. Mažesniam valgomajam tiks mažesnis stalas. Jei erdvės nedaug, bet neretai sulaukiate svečių, praktiškas sprendimas – išskleidžiamas valgomojo stalas, kurį pailginsite tada, kai bus poreikis, o įprastai jis neužims daug vietos. Tiesa, atsižvelkite į tai, kokio dydžio stalas tampa išskleistas ir palyginkite su Jūsų turimu plotu valgomajame.


Kokios formos valgomojo stalą rinktis? Vadovaukitės savo simpatijomis – vieni labiau mėgsta apvalius ar avalo formos stalus, kitiems patinka stačiakampio ar kvadrato formos. Pastarieji gali būti pritraukiami prie sienos ir užims nedaug vietos, jei atitinkamu momentu reikia daugiau laisvos erdvės valgomajame. Tiesa, jei Jūsų šeima didelė, tuomet praktiškiau bus stačiakampio formos stalas, mat prie apvalaus susės mažiau žmonių.

Valgomojo kėdės

Valgomajam skirtų kėdžių spektras itin platus: siauresnės, plačios, su atlošu, be atlošo, su porankiais, be porankių ir t.t. Kokios valgomojo kėdės geriausios Jums? Jei kėdes perkate atskirai (t. y. kėdės nėra valgomojo baldų komplekto dalis), tuomet jų stilių, koloritą, medžiagas derinkite prie valgomojo stalo, kitų baldų šioje patalpoje. Jei ieškote netradicinių sprendimų, kėdės gali tapti išskirtiniu, kontrastingu akcentu. Ką pasakytumėte apie skirtingų spalvų jaukias medines kėdes? Toks sprendimas puikiai tiktų, pavyzdžiui, Provanso, vintažiniam stiliui.


Labai svarbu renkantis valgomojo kėdes įvertinti joms skirtą plotą. Jei valgomasis nedidelis, prioritetą teikite kompaktiškoms, mažiau grindų ploto užimančioms valgomojo kėdėms. Jei šeimoje asmenų daug ir vietą reikia labai taupyti, praktiškas sprendimas – kėdės be porankių. Erdviai svetainei prie didelio valgomojo stalo puikiai atrodys platesnės, masyvios, didesnių gabaritų valgomojo kėdės.

Kiti baldai valgomajame

Kokius baldus dar norite įkurdinti savo valgomajame? Stilingai atrodys daili indauja, galbūt tiks virtina, o gal norite čia komodos, kurioje dar ir nemažai daiktų sutalpinsite? Bet kuriuo atveju neperkraukite valgomojo baldais, tiksliai įvertinkite patalpos plotą ir nepamirškite, kad valgomasis – gana judri namų patalpa, todėl reikia pakankamai vietos patogiam judėjimui, nes čia reikės nešti maistą, gėrimus – turi būti daugiau vietos saugiai praeiti.


Valgomojo kambario, sujungto su svetaine, baldai turėtų harmoningai derėti, tikslinga abiejose zonose išlaikyti vientisumą.

Valgomojo baldai mūsų asortimente

· Valgomojo stalai, kėdės, komplektai, indaujos, vitrinos ir kiti baldai, nepriekaištingai papildysiantys Jūsų valgomojo interjerą.
· Klasikiniai, modernūs, prabangūs, skandinaviški, senoviniai – vintage stiliaus ir kitiems interjero stiliams atstovaujantys valgomojo baldai.
· Mediniai, metaliniai, iš kitų kokybiškų medžiagų pagaminti valgomojo baldai reikšmingai prisideda prie sėkmingo eksploatavimo, baldų patvarumo ir ilgaamžiškumo, dailios išvaizdos bei nesudėtingos priežiūros.
· Platus valgomojo baldų dydžių diapazonas leis kiekvienam iš jūsų atrasti tai, kas tiks Jūsų namams.
· Plati spalvų paletė leidžia kiekvienam klientui išvengti būtinybės ieškoti kompromisų ir suteikia progą rinktis būtent tai, kas idealiai atitinka svajonių valgomojo viziją.

Kur pirkti kokybišku baldus valgomajam?

Jei svarstote, kur pirkti kokybiškus, ilgaamžius baldus savo valgomajam, tai puikūs nauji baldai Jūsų dėmesio laukia „Deinavos baldų“ salonuose. Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir Elektrėnai – tai keturi miestai, kuriuose rasite mūsų pardavimo vietas, o negalintys atvykti į salonus patogiai ir sparčiai gali pirkti internetu. Mūsų el. parduotuvėje kiekvieno iš Jūsų laukia patrauklus kainos ir kokybės santykis, pavydėtinai platus asortimentas, nauji, reprezentatyvūs, aukštos kokybės baldai iš Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos ir Kinijos. Gaminiai parduodami konkurencinga kaina, o norintys mokėti dar pigiau taip pat tokią galimybę turi – Jums tereikia sekti mūsų asortimentą ir pasinaudoti dažnai taikomomis patraukliomis nuolaidomis. Akcijos suteikia progą už aukštos kokybės baldus mokėti neįtikėtinai žemą kainą!


Mūsų parduotuvės Vilniuje Jūsų laukia PC BIG arba Baldų namuose „Skraja“, Kaune – prekybos miestelyje „Urmas“, Klaipėdoje – PC „Minijos baldų centre“, o Elektrėnuose – Rungos g. 8.

© 2022 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.