Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
129,00 122,55

Valgomojo stalai su kėdėmis: kaip išsirinkti?


Komplekte esantį stalą ir kėdes gali vienyti panašios linijos, spalvos, kai kurie elementai, kojelių tipas ir medžiagos ar kiti aspektai. Bet neužtenka, kad jie dera tarpusavyje – drauge jie turi nepriekaištingai įsilieti ir į patalpos interjerą.
Jei kuriate klasikinę aplinką, dairykitės medinių, masyvesnių baldų, natūralių, medžio spalvų. Moderniam stiliui tiks universalios spalvos, pavyzdžiui, balta, juoda, pilka, ruda, taip pat metalo, stiklo deriniai. Moderniam, minimalistiniam stiliui idealiai derės valgomojo stalai su kėdėmis, turintys paauksuotų ar kitos metalo spalvos akcentų.
Ne mažiau svarbus nei dizainas, yra baldų užimamas plotas. Išmatuokite, kokią erdvę komplektui turite, atsižvelkite į tai, kad nuo stalo iki sienos ar kitų baldų atstumas turi būti maždaug apie metrą ar daugiau – taip bus patogu judėti aplink, atsistumti su kėde. Jei patalpa maža, rinkitės arba mažesnio skersmens stalą, arba kompaktiškesnes kėdes, pavyzdžiui, tiesiomis kojelėmis (kiek pasvirę į išorę užima didesnį plotą), be porankių, mažiau gilias.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.