Naujas blokas
Karuselė (paprasta)
Karuselė (paprasta)
Konktaktų forma
Konktaktų forma
Forma skirti surinkti informaciją iš lankytoj
CTA
CTA
Išplėčiama dėžutė
Išplėčiama dėžutė
Failai
Failai
Galerija
Galerija
Info blockai
Info blockai
Interjeras
Interjeras
Prisijungimo ir naujo vartojo forma
Prisijungimo ir naujo vartojo forma
Žemėlapis
Žemėlapis
Prekių dežutė
Prekių dežutė
Baldų salonai
Baldų salonai
Block used for locations
Tekstas
Tekstas
Text block used for simple text paragrphs or tables
Išsiskeidžiantis tekstas
Išsiskeidžiantis tekstas
Video
Video
Įkelkite filmukus iš YouTube arba vimeo platformų
Pasirikite bloko tipą

 

„Deinavos baldai“ salonai Vilniuje

Nepriklausomai nuo to, ar ieškote vieno baldo, ar jų komplekto, o galbūt daug baldų visam būstui, siūlome pasikliauti mūsų atsidavimu darbui ir atsakomybe. Šiomis vertybėmis grįsdami savo veiklą kiekvienam iš jūsų pasiūlysime labai aukštos kokybės baldus namams, biurui, viešosioms įstaigoms ar kitų paskirčių patalpoms. Jei domina baldų salonai Vilniuje, laukiame jūsų prekybos vietose.

 

„Deinavos baldų“ salonas Vilniuje: kaip jį rasti?

Jei gyvenate Vilniuje ar netoliese, o galbūt šis miestas artimiausias jūsų gyvenamajai vietai, tuomet galime nudžiuginti – jame rasite net du mūsų salonus. Vienas įsikūręs prekybos centre BIG, antrame aukšte. Prekybos centrą rasite adresu Ukmergės g. 369. Darbo dienomis šis salonas dirba nuo 10 iki 20 valandos, šeštadieniais ir sekmadieniais – iki 18 valandos. .

 

Baldai Vilniuje: rekomenduojame apžiūrėti gyvai

Mūsų internetinėje parduotuvėje išties rasite labai didelį baldų pasirinkimą – poreikius atitinkančius baldus išsirinks net patys išrankiausi klientai. Tačiau prieš perkant, jei tik turite galimybę, kviečiame užsukti į saloną apžiūrėti baldų realiai. Nors e. parduotuvėje pateikiame išsamius produktų aprašymus, taip pat aukštos kokybės nuotraukas, tačiau tai, kaip nuotraukoje matote baldą, didele dalimi priklauso ir nuo įrenginio, kuriuo naudojatės, parametrų. Tad pasitaiko, kad spalvos nevisai atitinka tas, kokios yra realybėje.

Atvykę į saloną apžiūrėsite patikusius baldus, įsitikinsite, jog jums tinka koloritas, tekstūra, paliesite gobeleną, atsisėsite ant baldų ir juos išbandysite. Įsitikinsite jų stabilumu, tvirtumu bei kokybe.

Negana to, salonuose dirbantys mūsų komandos nariai visada yra pasirengę atsakyti į jūsų klausimus, suteikti vertingos informacijos, patarti besirenkant.

Pasitaiko, kad atvykę į saloną ir pamatę asortimentą klientai pakeičia savo poziciją ir pasirenka kitus baldus. Juk žinote, kad būna taip, jog pamatai ir tiesiog supranti, kad tai yra tai, ko tau reikia. Taip pat čia kur kas lengviau priderinsite vienus baldus prie kitų, jei perkate jų daugiau vienam kambariui – matydami realų vaizdą daug geriau ir patogiau apsispręsite, kas tobulai įgyvendins jūsų viziją.

 

„Deinavos baldų“ parduotuvės Vilniuje

Jeigu aktualūs baldai Vilniuje, tai mūsų parduotuvėse rasite ko tik širdis geidžia: minkšti svetainės baldai, be galo didelis korpusinių baldų pasirinkimas, virtuvės baldai, miegamojo, vaikų kambario, darbo kambario, prieškambario bei kiti baldai namams, biurui ar kitos paskirties patalpoms.