Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Ilgis: 215 cm, Plotis: 99 cm, Aukštis: 216 cm

665,00

Ilgis: 197 cm, Plotis: 89 cm, Aukštis: 115 cm

299,00 284,05

Ilgis: 214 cm, Plotis: 102 cm, Aukštis: 116 cm

415,00 373,50

Ilgis: 206 cm, Plotis: 95 cm, Aukštis: 97 cm

238,00 173,74

Ilgis: 249 cm, Plotis: 99 cm, Aukštis: 176 cm

453,00 330,69
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Kaip pasirinkti dviaukštę lovą?

Išsirinkti dviaukštę lovą vaikų kambariui nebus sunku, jei tiksliai įvertinsite savo ir vaikų poreikius. „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius pataria pirmiausia atsižvelgti į tai, keliems vaikams reikalinga lova – vienam ar dviem? Kartais manoma, jog vienam vaikui netikslinga rinktis dviaukštę lovą, mat tiek pat grindų ploto užims ir įprasta lova. Bet pamirštama tai, jog vieną miegamą vietą turinti dviaukštė lova patogi tuo, jog „pirmajame aukšte“ galima įkurdinti stalą ar spinteles. Tokia lova su stalu bus geras sprendimas ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaiko kambariui. Su rašomuoju stalu derinį sudaranti dviaukštė lova užima kur kas mažiau grindų ploto nei jo reikėtų lovai ir stalui atskirai. O kur dar spinta ar spintelės, kurios taip pat gali tilpti po lova ir neužimti atskiros vietos. Dviejų vaikų kambariui praktiškas pasirinkimas bus dviaukštė lova su dviem miegamom vietom arba, jei kambaryje yra vietos, dvi dviaukštės lovos su vietomis rašomiesiems stalams.

Jei dviaukštė lova reikalinga mažesnių vaikų kambariui, geras pasirinkimas bus ištraukiamos lovos, užimančios tokį pat grindų plotą, kaip ir įprasta lova, bet turinčios dvi miegojimo vietas. Dviaukštė ištraukiama lova garantuos saugumą, jei abu vaikai ar vienas iš vaikų yra nedidelis.

Dviaukštė lova su stalčiais labai geras variantas, kai reikia papildomos vietos patalynei.

Kartais vaiko lovoje įsitaiso ir tėtis ar mama. Tai dažnai nutinka, kol vaikai maži, pavyzdžiui, kai skaito pasaką prieš miegą ar mažyliui susapnavus blogą sapną. Dviaukštės lovos tvirtos ir stabilios, tad gali išlaikyti ir suaugusįjį. Tiesa, svarstant, ar lova tinkama suaugusiems, tikslinga pasidomėti gamintojo rekomendacijomis – paprastai nurodoma, jog lova išlaiko iki 90 kg svorį.

Įvertinkite ir tai, iš ko lova pagaminta. Prioritetą teikite pagamintoms iš medžio, kokybiškų plokščių. Lovos stabilumas, tvirtumas tiesiogiai siejasi su vaikų saugumu, todėl šis aspektas nepaprastai svarbus.

Dviaukštės lovos mūsų asortimente

· Dviaukštės lovos su viena ar dviem miegamomis vietomis, su laiptais-kopėčiomis, su čiuožykla, su spinta, su stalčiais, ištraukiamos ir kt. – platus pasirinkimas suteiks plačias galimybes net išrankiausiems pirkėjams.

· Baltos, žalios, margintos dailiais raštais dviaukštės lovos tobulai tiks ir mergaitės, ir berniuko kambariui.

· Paprasta derinti su tų pačių kolekcijų rašomaisiais stalais, spintomis, spintelėmis, komodomis, lentynomis ir kitais baldais, skirtais vaikų kambariui.

· Lovos pritaikytos čiužiniui 80x190 cm.

· Skiriasi lovų matmenys. Mūsų dviaukščių lovų išmatavimai yra: aukštis – nuo 121 iki 183 m, plotis – nuo 100 iki 117 cm, ilgis – nuo 195 iki 197 cm. Ištraukiamos lovos žemesnės. Visos lovos ilgos, todėl bus ilgalaikis pirkinys – tiks tiek mažesniam, tiek jau ūgtelėjusiam vaikui.

· Priklausomai nuo to, ar iš šono yra įmontuota spinta, dviaukštė lova gali būti kampinė arba ne.

Kur pirkti gerą dviaukštę lovą namams?

Reikalinga nauja, graži ir tvirta dviaukštė lova? Svarstote, kur tokią įsigyti patrauklia kaina? Tuomet Jums verta apsilankyti „Deinavos baldų“ salonuose arba el. parduotuvėje. Mūsų dviaukštės lovos parduodamos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose, o pirkti internetu galite nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Baldus pristatome visoje Lietuvoje. Visos mūsų asortimente esančios lovos yra geros kokybės, stabilios, patvarios, dailios ir saugios, tad būkite tikri, jog Jūsų atžalos miegos saugiai, o dviaukštės lovos vaikų kambaryje atrodys nepriekaištingai. Taip pat siūlome labai gerą kainos ir kokybės santykį bei galimybę mokėti dar pigiau, kai vaikų baldams taikoma akcija.

Baldai mus pasiekia iš Baltarusijos, Lenkijos, taip pat Lietuvos ir kt.

Siūlome lanksčias sąlygas pirkti išsimokėtinai.