Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Gylis: 6 cm

Kaina nuo:
161,00

Aukštis: 5 cm

Kaina nuo:
125,00

Aukštis: 6 cm

Kaina nuo:
147,00
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Jeigu Jums reikalingi kokybiški, stilingi ir ilgaamžiai baldai, tai esate būtent ten, kur reikia, nes Viskoelastiniai antčiužiniai visiškai atitiks šiuos kriterijus. O geriausia tai, jog mūsų el. parduotuvėje turėsite šaunų pasirinkimą – šie baldai skiriasi dizaino ypatumais, sudarydami sąlygas Jums atrasti tai, kas namuose, biure ar kitoje patalpoje derės geriausiai. 4 – tiek puikios kokybės prekių rasite šioje baldų kategorijoje.

Kaina

Kokius aspektus vertinate, kai renkatės naują baldą? Greičiausiai įvardysite medžiagas, matmenis, stilių, tiesa? Tačiau ne mažiau reikšminga ir kaina – juk daugelis atsižvelgiate ir į ją, o kai kuriems būtent tai tampa kertinius parametru, priimant sprendimą, ką pirkti. Taigi, jei norite mokėti pigiau, galbūt Jus sudomins Antčiužinis 'UNIVERSALUS' . Tai pigiausia prekė šioje kategorijoje – jos kaina yra 125 Eur. Tiesa, nemanykite, kad pigiausias baldas yra prastas baldas, anaiptol! Mūsų el. parduotuvėje už aukštą kokybę turėsite progą mokėti pigiau. Galintys investuoti daugiau ir ieškantys maksimalios prabangos turėtų atkreipti dėmesį į brangiausius baldus mūsų asortimente. Vienas iš tokių šioje kategorijoje yra Viskoelastinis antčiužinis KOMFORTIŠKASIS – kaina siekia iki 339 Eur.

Akcijos

Akcijos patrauklios tuo, jog mažesnė kaina yra mokama ne už prastesnės kokybės daiktus ar turinčius defektą, o už puikios kokybės prekes, ilgai tarnausiančias jas įsigijusiems. Tad nepraleiskite progos! Daugeliui mūsų baldų kategorijų dažnai taikomos akcijos, ne išimtis ir Viskoelastiniai antčiužiniai. Šioje valdų grupėje Jums gali patikti – puiki kokybė, patrauklus dizainas, gera kaina, o dabar dar ir taikoma nuolaida, siekianti net 0 proc.! Akcijos metu vietoj įprastos 0 Eur sumos mokėsite mažiau. Kas gi nemėgsta sutaupyti, tiesa?

Populiariausi

Kiekviena baldų kategorija turi savo favoritus, kuriuos pirkėjai myli labiausiai ir noriai renkasi savo namams, darbo vietai ar kitai erdvei. Tad net ir tie, kurie tiksliai žino, ko nori, nevengia peržvelgti perkamiausių pozicijų. O šioje kategorijoje perkamiausios prekės titulą pelno . Nustebsite, jog žavi ne tik šio baldo dizainas, kokybiškos medžiagos, tačiau ir patraukli kaina, siekianti 0 Eur!

Naujausi

Džiaugiamės turėdami ištikimų klientų ratą, kurie ne tik visuomet kreipiasi prireikus tam tikrų baldų, tačiau ir periodiškai domisi mūsų siūlomomis naujovėmis. Tad jei smalsu, ką naujo ir įdomaus tyrime šioje baldų kategorijoje, Jūsų dėmesio laukia – funkcionalus, dailus, patvarus ir ilgaamžis baldas. 0 Eur kaina yra visai nedidelė investicija į tokią puikią kokybę ir patrauklų dizainą.

Harmonija

Užtikrinti namuose dizaino vientisumą nebus sudėtinga, jei rinksitės puoselėjamam stiliui atstovaujančius baldus. Šioje kategorijoje esantys idealiai tiks, jei aktualus interjero stilius.

Gamintojai

Į asortimentą įtraukiame tik puikiai vertinamų gamintojų baldus, tad garantuojame aukštą kokybę ir puikią naudojimosi jais patirtį. Jūsų dėmesio laukia tokių gamintojų baldai: Maiza.

Viskoelastiniai antčiužiniai mūsų asortimente

Mūsų asortimente jūsų dėmesio laukia aukštos kokybės, patvarūs ir puikią miegojimo patirtį dovanojantys viskoelastiniai antčiužiniai.
Turėsite platų dydžių pasirinkimą: 80x160, 80x200, 90x200, 120x200, 140x200 cm ir kiti.
Rinkitės žemesnius arba šiek tiek aukštesnius, pavyzdžiui, 6 cm aukščio, antčiužinius.
Taip pat siūlome minkštesnius arba kietesnius antčiužinius, o platesnėms miego komforto pasirinkimo galimybėms siūlome ir dvipusius, kai viena antčiužinio pusė yra minkštesnė, o kita kietesnė.

Kokie viskoelastiniai antčiužiniai geriausi ir kaip išsirinkti?

Viskoelastinis antčiužinis bus puikus pasirinkimas jūsų miegui, jei aktualus laidumas orui, elastingumas. Antčiužinis reaguoja į kūno šilumą ir tobulai prisitaiko prie kūno, garantuodamas maksimalų komfortą ir leisdamas atsipalaiduoti raumenims. Viskoelastiniai antčiužiniai užtikrina puikią stuburo padėtį viso miego metu. Tad jei tokios savybės jums aktualios, galite neabejoti, kad tai bus geriausias pasirinkimas.
Renkantis atsižvelkite į antčiužinio matmenis ir į savo čiužinio išmatavimus. Antčiužinis turi idealiai tikti, nes tiek per mažas, tiek per didelis suponuos nepatogumą ir neleis atsiskleisti visam savo teigiamų savybių pluoštui. Jei antčiužinis bus naudojamas, pavyzdžiui, ant išskleidžiamos sofos, tada jo matmenis rinkitės pagal šį baldą.
Labai svarbus antčiužinio kietumas – įvertinkite, ar jums tinkamesnis kietesnis, ar minkštesnis miego pagrindas. Nuo šio aspekto labai didele dalimi priklauso, kaip išsimiegosite ir kaip jausitės nubudę.

Antčiužinių kaina

Mūsų pasiūloje viskoelastinį antčiužinį įsigysite patrauklia kaina. Pigiausi kainuoja vos nuo 120 eurų. Brangiausių kainos viršija 400 eurų. Kainai įtakos daug turi produkto matmenys, taip pat aukštis, medžiagos.