Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
596,00 435,08
557,00 540,29
629,00 610,13
Turime sandėlyje
647,00 627,59
261,00 253,17
649,00 584,10
1142,00 1107,74
Turime sandėlyje
277,00 268,69
492,00 477,24
293,00 284,21
189,00 183,33
344,00 333,68
219,00 212,43
689,00 620,10
769,00 692,10

Lovos čiužiniai 160x200 Deinavosbaldai.lt asortimente


  Skirtingų rūšių čiužiniai. Daugiausia mūsų pasiūloje rasite dviejų rūšių čiužinius: lateksinius ir viskoelastinius. Pastarieji yra elastingi, gerai išlaiko savo formą, prisitaiko prie kūno linkių įvairių miego pozų metu ir stuburui suteikia tinkamą atramą, dėl ko ryte neatsikelsite jausdami sprando maudimą, skausmą stuburo zonoje ir pan. Viskoelastiniai čiužiniai yra ir laidūs orui, tad miegodami neperkaisite, nesuprakaituosite. Tačiau jei miego metu esate linkę gana gausiai prakaituoti, tuomet geriau rinktis iš latekso pagamintą čiužinį. Lateksiniai taip pat maloniai stebina plačiu gerųjų savybių spektrų: jie leidžia odai kvėpuoti, išsiskiria itin aukštu elastingumu, bet drauge yra ir standūs, gerai išlaiko savo formą. Dar vienas lateksinių čiužinių pranašumas – atsparumas dulkių erkutėms.
  Tik iš kokybiškų medžiagų pagaminti čiužiniai 160x200 cm. Naudojamas natūralus lateksas, padidinto elastingumo putų poliuretanas, kokoso pluoštas, viskoelastinė medžiaga ir kt.
Spyruokliniai ir nespyruokliniai čiužiniai. Galite rinktis tarsi sluoksniuotus čiužinius, pavyzdžiui, kokoso pluoštas, lateksas ar kiti sluoksniai, ir galite rinktis spyruoklinius. Pastarieji, beje, labai smarkiai skiriasi nuo tų, kuriuos pamename iš ankstesnių laikų, tad lyginti jų tikrai neverta. Šiuolaikiniai spyruokliniai čiužiniai žavi aukšta kokybe ir teikiamu komfortu miego metu. Jie labai gerai prisitaiko prie kūno, neperduoda judesių, kas ypač svarbu, jei vienas iš partnerių yra linkęs miegoti neramiai – kitam tai nekels diskomforto. Taip pat šio tipo čiužiniai užtikrina labai gerą oro cirkuliaciją, vėdinimą ir suteikia puikią atramą stuburui. Svarstydami, pirkti spyruoklinį čiužinį ar be spyruoklių, įvertinkite savo lovos groteles, nes spyruoklinių čiužinių negalima lenkti daugiau kaip 45 laipsnių kampu.
  Skirtingo kietumo čiužiniai. Renkantis čiužinį labai svarbu, kad jums tiktų jo kietumas. Pavyzdžiui, didesnio svorio asmenims geriau rinktis kietesnį čiužinį, nes minkštas labai išsilenks ir stuburas neturės geros atramos. Tačiau jei pasirinksite per kietą, tikėtina, nerasite patogios miegojimo pozicijos, kas irgi bus negerai. Mūsų pasiūloje galite rinktis minkštus, kietus, vidutinio kietumo čiužinius, todėl sau tinkamą atras skirtingų poreikių turintys pirkėjai. Dar rasite ir dvipusių, kurių viena pusė yra kietesnė, o kita minkštesnė.
  Čiužinio aukštis. Siūlome platų pasirinkimą ir pagal tokį kriterijų. Mūsų asortimente čiužinys 160x200 gali būti 20, 22, 24, 25 cm ar kitokio storio. Aukštis dalinai lemia miegojimo komfortą, tačiau šioje kategorijoje visi 160x200 čiužiniai yra komfortiški ir neploni. Taip pat čiužinys aukščio gali suteikti lovai, kas bus aktualu, jei jos rėmas žemas.
  Galima maksimali apkrova. Siekiant mėgautis visomis geriausiomis čiužinio savybėmis ir norint jį kuo ilgiau išsaugoti elastingą, standų ir esamos formos, svarbu į galimą maksimalią apkrovą nenumoti ranką. Prie kiekvieno čiužinio rasite informaciją, koks galimas didžiausias vieno naudotojo svoris.
Rinkitės antialerginius čiužinius.
  Beveik visi mūsų asortimente esantys 160x200 cm dydžio čiužiniai yra su nuvelkamu užvalkalu. Tai labai palengvina čiužinio priežiūrą, nes užvalkalą nuėmę galite skalbti skalbimo mašinoje ar rankomis – svarbu atsižvelgti į gamintojo ar pardavėjo rekomendacijas.
Visi mūsų parduodami lovos čiužiniai demonstruos labai patrauklias savybes, kokybę ir patvarumą, tačiau svarbus ir jūsų indėlis – teisinga čiužinio priežiūra. Čiužinį periodiškai nusiurbkite dulkių siurbliu, valykite ir rimtesniais būdais, pavyzdžiui, pasinaudokite profesionalaus čiužinių valymo paslaugomis. Nepalikite ant čiužinio užtiškusių skysčių, maisto ir pan. Dėmes valykite iškart. Taip pat čiužinį reikia vėdinti, o kartą per pusmetį rekomenduojama ir apversti, nes ilgainiui atsiranda labiau išgulėtų vietų.


Lovos čiužinys 200x160 internetu arba salone Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Elektrėnuose


Jei domina geras čiužinys patrauklia kaina, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą: arba e. parduotuvėje, arba fizinėse pardavimo vietose. Internetu pirkti bus labai patogu, kadangi kurdami elektroninę apsipirkimo sistemą galvojome apie savo klientus ir skyrėme daug dėmesio detalėms. Filtruokite asortimentą, skaitykite išsamius gaminių aprašymus, apmokėkite jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime pirkinio pristatymu ir jums neliks jokių rūpesčių. Negana to, internetu pirkdami taupysite savo laiką.
Taip pat visų laukiame ir mūsų fizinėse pardavimo vietose keturiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Elektrėnuose. Salonuose apžiūrėsite didžiulį asortimentą, išbandysite patikusius čiužinius, o taip pat galėsite pasikonsultuoti su darbuotojais, kurie visada atsakys į klausimus, patars ir padės priimti geriausią pirkimo sprendimą.

160x200 čiužinių kainos


Jei svarstote, kiek kainuoja dvigulis lovos čiužinys 160x200, tai patikiname, kad mūsų pasiūloje išsirinks ir tie, kurie nori mokėti pigiau, ir tie, kurie gali naujam pirkiniui skirti didesnę sumą. Šio dydžio čiužinių kaina mūsų pasiūloje prasideda nuo poros šimtų eurų, o brangiausi kainuoja virš tūkstančio. Sutaupyti gali padėti ir taikomos akcijos, kurių šioje prekių kategorijoje pasitaiko gana dažnai.

Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.