Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
6255,00 5441,85

Ilgis: 206 cm, Plotis: 171 cm, Aukštis: 100 cm

426,00 319,50

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
6071,00 5281,77

Yra kelių spalvų

Kaina nuo:
8349,00 7263,63
1167,00 945,27
Visi stiliai

Kaip susikurti savo svajonių interjerą?

Nėra nieko geriau, kaip grįžti po darbo į savo svajonių namus - kur kekvienas baldas ne tik gražus, bet ir idealiai atitinkantis Jūsų poreikius. Deinavos baldų specialistai konsultanatai paruošė keletą patarimų padėsiančių Jums lengviau ir geriau rasti Jūsų poreikius atitinkačius baldus.

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys berniukui ir mergaitei

Puiku kai šeimoje auga vaikas. O jeigu du – tai dvigubas džiaugsmas!

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Sofa – pati svarbiausia, patogiausia interjero dalis.

5 baldų išstatymo klaidos

5 baldų išstatymo klaidos

Dažniausiai renkantis baldus ir dekoro elementus į namus mes kreipiame dėmesį į kiekvieno jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Medinės lovos yra baldai, kuriems tikrai atsiras vietos kiekvienuose namuose. Tad jei ieškote kaip tik to, pasižvalgykite mūsų el. parduotuvėje ir mėgaukitės puikia baldų kokybe, lengva priežiūra ir reprezentacine išvaizda. Šiame puslapyje rinkitės iš 5 prekių!

Kaina: nuo pigiausių iki brangiausių

Kokią sumą esate numatę naujam pirkiniui? Daugelis žino, kaip svarbu prieš pirkimo procesą nustatyti galimos išleisti pinigų sumos rėžius. Taigi, jei taikotės į pigesnius baldus šioje kategorijoje, tai pradėkite nuo mažiausiai kainuojančių, tačiau tikrai ne prastų kokybės atžvilgiu. Pigiausias baldas šioje prekių grupėje yra Lova JUNONA МН-132-01 . Jo kaina siekia 319.50 Eur. Norite ir galite išleisti kur kas daugiau? Tuomet rinkitės brangiųjų kategorijoje. Daugiausia šiame puslapyje kainuojantis baldas yra Miegamojo komplektas VERONA 1 . Jo kaina siekia 7263.63 Eur. Akivaizdu ir tai, jog šis pasirinkimas bus tikrai prabangus, solidus ir ilgaamžis.

Akcijos kiekvienam iš Jūsų!

Smalsu, kokia didžiausia nuolaida galioja šioje prekių grupėje ir kokiam baldui taikoma? Susipažinkite – net 13 proc. pigiau parduodamas baldas yra Miegamojo komplektas WERSAL 2 . Be akcijos jo kaina siekia 6071 Eur, o dabar yra unikali proga sutaupyti ir mokėti kur kas pigiau. Akcijos yra geriausias būdas mokėti mažiau, tačiau gauti tą pačią gerą kokybę.

Kokiam interjero stiliui tinka?

Baldai yra unikalūs, tad vieną sunkoka būtų pritaikyti skirtinguose dizainuose. Štai kodėl renkantis baldus būtina atsižvelgti, koks interjeras namuose dominuoja. Šiame puslapyje esantys labai dailūs baldai Jums idealiai tiks, jei namuose kuriamas klasikinis, siuolaikinis interjero stilius.

Perkamiausių gretos

Kiekvienas ieškome baldų, labiausiai tinkančių asmeniniame būste, tačiau dažnas nevengia peržiūrėti ir tų, kurie sulaukia daugiausia pirkėjų dėmesio. O šioje prekių kategorijoje tokių tikrai netrūksta! Jei ir Jus domina Medinės lovos bei tai, kam atitenka populiariųjų laurai šioje kategorijoje, dėmesį turėtų atkreipti perkamiausia prekė šiame puslapyje – Miegamojo komplektas WERSAL 2 . Baldas tobulo grožio, funkcionalus, estetiškas. Patraukli ir kaina – 6071 Eur.

Naujienos

Kiekvienoje baldų kategorijoje periodiškai pristatomi naujausi jai priskiriami baldai. Jei domina, kas naujo būtent šioje prekių grupėje, tai naujausia prekė yra Lova JUNONA МН-132-01 . Šaunios spalvos ir forma, funkcionalumas, patogumas naudojant lemia, jog šis baldas akimirksniu sužavi ir susižeria komplimentus. Ir dar – tik pažiūrėkite į kainą! Ji siekia 319.50 Eur. Šio tipo baldų taip pat rasite ir atskirose kategorijose, pavyzdžiui: miegamasis, vaikų kambarys.

Puikią kokybę užtikrinantys gamintojai

Sutinkate, jog gamintojas prie gaminio kokybės prisideda gana solidžiu indėliu? Mes palaikome tokią poziciją, todėl atrinkome puikiai vertinamus baldų gamintojus ir jų produkciją siūlome savo pirkėjams. Rinkitės šių gamintojų baldus: Taranko Meble, Ml meble, Neman. Visi dirba atsakingai, naudoja kokybiškas žaliavas ir stebina šauniais darbo rezultatais.

Medinės lovos mūsų asortimente


Jei domina nauja medinė lova, mūsų pasiūloje tikrai turėsite, iš ko pasirinkti:
Medžiaga. Mūsų pasiūloje medinės lovos pagamintos iš ąžuolo, pušies, beržo masyvo. Bet kuris pasirinkimas jūsų tikrai nenuvils.
Spalva. Plati medinių lovų spalvų paletė suteiks progą išsirinkti tai, kas puikiai tiks, atsižvelgiant į jūsų miegamojo spalvų paletę. Baltos, kreminės, pilkos, įvairių atspalvių rudos ar kitų spalvų medinės lovos patenkins net išrankiausių pirkėjų lūkesčius.
Viengulės ir dvigulės. Šioje lovų kategorijoje rinkitės iš skirtingų dydžių viengulių ir dvigulių lovų. Platus pasirinkimas pagal dydžio kriterijų labai svarbus, mat vieni gali pasidžiaugti erdviu miegamuoju, o kiti turi itin kompaktišką kambarį, kas gerokai apriboja pasirinkimų lauką.
Stilius. Peržvelgę mūsų medinių lovų asortimentą pastebėsite, kad jų stilius varijuoja nuo kuklaus, minimalistinio iki prabangaus, todėl rasite modelius, tiksiančius klasikiniame, moderniame, skandinaviškame, kaimiškame, urbanistiniame ar kito stiliaus miegamajame.
Dizainas. Be spalvos esti ir kiti lovos dizaino ypatumai, pavyzdžiui: kojelių tipas ir išvaizda, galvūgalio bei kojūgalio aukštis, dizainas ir kiti. Pagal šiuos kriterijus taip pat turėsite plačias galimybes rinktis mūsų pasiūloje.

Medinės lovos rėmas: kaip pasirinkti?


Medinės lovos labai įvairios, todėl rinkdamiesi turite žinoti kelis aspektus, kurių ignoruoti nereikėtų. Pirmiausia – dydis. Lova turi būti proporcinga pačios patalpos ir kitų joje esančių baldų atžvilgiu. Taip pat labai svarbu, kad kambaryje liktų užtektinai vietos patogiam judėjimui, spintos durų atidarymui, lovos stalčių ištraukimui ir panašiai. Tad dar prieš rinkdamiesi lovą išmatuokite ne tik kambario dydį, bet ir atsižvelkite į kitų baldų išdėstymą, jų atstumą nuo būsimos lovos.
Medinės lovos spalva irgi svarbi – derinkite prie kambario apdailos, kitų miegamajame esančių baldų.
Jei miegamasis mažas, praktiška būtų pasirinkti medinę lovą su patalynės dėže arba stalčiais.

Medinės miegamojo lovos: kaina


Dažnai susiduriama su pozicija, kad medinės dvigulės lovos ar ir viengulės yra labai brangios. Iš tiesų jos neretai kainuoja daugiau nei, pavyzdžiui, turinčios metalinį rėmą. Tačiau mūsų asortimentas yra puikus įrodymas, jog ir medinės lovos prieinamos daugeliui, o jei norite pirkti dar pigiau, verta pasekti, kada taikomos akcijos.
Mūsų pasiūloje medinių lovų kategorijoje kainos prasideda vos nuo 200–300 eurų už viengules lovas ir nuo 300–400 eurų už dvigules medines lovas.

Medinės viengulės ir dvigulės lovos internetu ir salonuose


Jeigu domina medinės lovos rėmas, mūsų asortimente tikrai turėsite puikų pasirinkimą. Juo labiau ir pirkti internetu labai patogu, greita, prekių filtravimo sistema suteikia progą sutrumpinti pasirinkimo procesą ir rinktis tik iš jums aktualių alternatyvų. Kiekviena medinė miegamojo lova turi savo aprašymą su tikslia informacija apie pagaminimo medžiagas, komplektaciją, matmenis, rekomenduojamą čiužinio aukštį, kainą ir kt.
Taip pat visada esate laukiami ir mūsų baldų salonuose keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Atvykę į fizinę pardavimo vietą pasirinktą baldą apžiūrėsite realiai, galėsite įvertinti, ar spalva ir kiti dizaino ypatumai atitinka jūsų lūkesčius. Dar salonuose visada galite pasikonsultuoti su specialistais, jei reikia pagalbos renkantis, kuri medinė lova tinkamiausia jums.