Loading
Filtruoti

Valgomojo stalai

Valgomojo stalas yra pagrindinis baldas valgomajame arba, jei būstas mažesnis, vienas svarbesnių baldų svetainės ar virtuvės zonoje. Dažnai būtent valgomojo stalas diktuoja viso kambario įrengimo principus, dizaino ypatumus, kitų baldų pasirinkimo kriterijus.

Filtruoti
12...10...12
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
277,00
573,00
187,00
446,00
256,00
164,00
630,00
777,00
757,00
341,00
326,00
730,00
590,00
436,00
757,00
528,00
641,00
194,00
92,00
399,00
130,00
503,00
670,00
267,00
299,00
105,00
596,00
534,00
630,00
339,00
1000,00
289,00
601,00
638,00
12...10...12

Koks turėtų būti valgomojo stalo aukštis?

Valgomojo stalo aukštis labai svarbus – šis dydis tiesiogiai susijęs su patogumu sėdint prie stalo. „Deinavos baldų“ ekspertas Valdas Davidavičius teigia, jog standartinis valgomojo stalo aukštis yra 76 cm. Nors rinkoje būtent tokio aukščio stalai ir sudaro daugumą, bet yra ir kitų dydžių, todėl pirkdami būtinai pasidomėkite stalo aukščiu. Įsigijus žemesnį gali būti nepatogu prie jo sėdėti – tai neigiamas aspektas, nes prie valgomojo stalo paprastai praleidžiame nemažai laiko.

Mūsų asortimente valgomojo stalai daugiausia yra 76 cm aukščio, tačiau turime ir į platesnį diapazoną patenkančių stalų – nuo 73 iki 78 cm aukščio.

Kaip išsirinkti valgomojo stalą?

Pradėję naujo valgomojo stalo paieškas susidursite su plačia pasiūla, kas įrodo, jog pasirinkimas bus nelengvas. Besirenkantiems valgomojo stalą V. Davidavičius pataria neskubėti, įvertinti savo poreikius, norus. Pirmiausia, dar prieš pradėdami rinktis stalą, nuspręskite, iš kokių medžiagų stalas turėtų būti pagamintas – gerokai susiaurinsite paieškos lauką. Valgomojo stalai gali būti mediniai, stikliniai, plastikiniai ar iš daugelio kitų medžiagų. Atsižvelkite į valgomojo stilių, vyraujančias medžiagas, šeimos narių gyvenimo būdą ir įpročius.


Nuspręskite, ar valgomojo kėdes pirksite tokias pačias, ar derinsite kitokias? Pirmuoju atveju puikus pasirinkimas bus valgomojo komplektai – vientisumas, harmonija ir nepriekaištingas derėjimas. Antruoju atveju išsirinkus stalą prie jo reikės derinti kėdes – daugiau laiko, bet galima sukurti originalius, išskirtinius sprendimus.


Kokios formos valgomojo stalą rinktis? Pasiūloje dažniausiai išvysite stačiakampio, kvadrato formos, apvalius arba ovalo formos stalus. Stačiakampio formos valgomojo stalai yra populiariausi. Jie dideli, užima nemažai vietos, bet yra labai talpūs ir tinka didelei šeimai, dažniems draugų, giminaičių susibūrimams. Rekomenduojamas stačiakampis stalas, kurio skersmuo ne mažiau kaip 90 cm. Kvadratinis stalas idealiai atrodys tokios pat formos kambaryje. Tiks kelių asmenų šeimai, bet atsižvelgiant į tai, jog daugelis kvadrato formos stalų yra išskleidžiami, tai bus labai praktiškas sprendimas tiek didesnei, tiek mažai erdvei. Tiesa, jei Jūsų valgomojo erdvė siaura, gali būti, kad kvadrato formos stalas bus nepatogus. Mažas apvalus valgomojo stalas tiks mažesnei erdvei, didelis stalas – didelei. Bet verta paminėti, kad apvalūs stalai nėra labai talpūs (nebent tai yra valgomojo stalas-transformeris). Daugiau kaip keturių asmenų šeimai reikėtų rinktis ne mažiau kaip 110 cm skersmens apvalų stalą, o toks jau reikalaus daugiau vietos. Savo savybėmis ir privalumais ovalo formos stalas primena stačiakampį stalą, tik ovalo formos stalai yra suapvalintais kraštais. Pastarasis aspektas lemia, jog baldas vizualiai užima kiek mažiau vietos.

Valgomojo stalai mūsų asortimente

· Stačiakampiai, kvadrato formos, apvalūs, ovalo formos, su skirtingu kojų skaičiumi, valgomojo stalai-transformeriai, su praplėtimu/su prailginimu ir kt. – platus stalų pasirinkimas leis rasti tinkamiausią ir nepriekaištingai derantį Jūsų valgomajame.


· Mediniai, metaliniai, stikliniai, iš LMDP ir kitų medžiagų pagaminti stalai. Koks domina Jus? Medžiagos, iš kurių pagamintas stalas, labai reikšmingos, nes tiesiogiai siejasi ne tik su stalo dizainu, bet ir patvarumu, priežiūros ypatumais, ilgalaikiškumu.


· Klasikiniai, modernūs, prabangūs, skandinaviško stiliaus, senoviniai-vintage valgomojo stalai.


· Mūsų stalai valgomajam pasižymi itin plačia spalvų palete, todėl net išrankiausias klientas išsirinks jo interjerui tobulai tinkantį stalą. Kokios spalvos valgomojo stalas aktualus Jums: baltas, juodas, rudas, pilkas, mėlynas, žalias, raudonas ar kitos spalvos?


· Didelis, mažas ar vidutinis pietų stalas domina Jus? Skirtingų dydžių stalai suteikia kiekvienam pirkėjui progą rasti tą, kuris tiks pagal konkretaus valgomojo matmenis, formą ir laisvą stalui skirtą plotą. Mūsų valgomojo stalų išmatavimai: aukštis – nuo 73 iki 78 cm, plotis – nuo 50 iki 200–280 cm, gylis – nuo 65 iki 110 cm, ilgis – nuo 70 iki 220 cm, skersmuo – nuo 80 iki 110–290 cm.


· Stalai valgomajam su kėdėmis arba be kėdžių. Pirmasis variantas labai patogus – taupysite laiką ir turėsite puikiai suderintą komplektą. Antras variantas suteikia kur kas platesnes galimybes kūrybai ir išskirtiniams sprendimams.

Kur pirkti gražų ir kokybišką stalą valgomajam?

Jei įsirengiate naują būstą ar nusprendėte, kad atėjo pokyčių metas senajame, verta pasikeisti valgomojo stalą – vieną esminių baldų valgomajame. Svarstantys, kur gera kaina parduodami nauji, kokybiški valgomojo stalai, turėtų užsukti į „Deinavos baldų“ salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Elektrėnuose. Salonuose Jūsų laukia platus asortimentas, geros kainos, baldų išpardavimas bei profesionalus aptarnavimas. Negalintys atvykti patogiai ir greitai norimą stalą išsirinks internetu – mūsų el. parduotuvės asortimente. Baldus pristatome visoje Lietuvoje. Norintys mokėti dar pigiau kviečiami sekti mūsų pasiūlymus ir pasinaudoti viena ar kita taikoma akcija.

© 2022 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.