Loading
Filtruoti

Išskleidžiami valgomojo stalai

Išskleidžiami valgomojo stalai

 

Išskleidžiami valgomojo stalai pelnytai gali būti vadinami du viename: tai ir kompaktiškas stalas, puikiai tinkantis nedidelei šeimai, ir erdvus stalas, prie kurio gali susėsti kur kas didesnis valgančiųjų skaičius. Tokio tipo stalas valgomojo erdvei idealiai tiks, jei kasdienai didelio stalo jums visai nereikia, tačiau sulaukus svečių norite, kad visiems būtų patogu. Mūsų asortimente rinkitės iš plataus išskleidžiamų valgomojo stalų asortimento – turime įvairių formų, dydžių, spalvų ir kitų dizaino ypatumų. Beje, nustebins ne tik pasiūla, tačiau ir patrauklus kainos bei kokybės santykis, tad nevaržykite savo poreikių!

Filtruoti
Rikiavimas:
Standartinis
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje
963,00 674,10
705,00 669,75
Kaina nuo:
736,02
621,00 589,95
Kaina nuo:
811,71
Kaina nuo:
1003,11
Kaina nuo:
947,43
Kaina nuo:
1072,71
1483,00 1290,21
1731,00 1505,97
Kaina nuo:
1354,59
Kaina nuo:
1238,88
Kaina nuo:
968,31
1072,00 932,64
239,00 227,05
Kaina nuo:
1277,16
206,00 161,71
Kaina nuo:
1354,59
Kaina nuo:
1277,16
Kaina nuo:
910,02
Visuose namuose yra baldai, užtikrinantys komfortą namų gyventojams. Kiekvienas baldas atlieka tikslinę savo funkciją, tačiau drauge jie prisideda ir prie jaukumo, estetikos, leidžia varijuojant jų spalvomis, formomis bei tekstūromis kurti kokį tik norite stilių. Pirkėjams naudinga viską rasti vienoje vietoje, todėl šioje el. parduotuvėje Jūsų laukia be galo platus baldų pasirinkimas. Vieni populiariausių čia yra Išskleidžiami valgomojo stalai. 60 – būtent tiek šio tipo baldų rasite šioje kategorijoje – puikus pasirinkimas kiekvienam iš Jūsų!

Kas naujo laukia?

Jei domina šios prekių grupės naujienos, neabejojame, kad Jums patiks Valgomojo komplektas - Stalas APOLLO + Kėdės IVO VELVET . Ir simpatijas pelnys ne tik pats baldas, bet ir – neslėpkime – jo kaina, siekianti 524.40 Eur.

Kam atitenka populiariausių laurai?

Rinkdamiesi naują baldą dažnas asortimentą rikiuoja pagal aktualų kriterijų. Neretai tai yra populiarumas. Jei ir Jums įdomus asortimento rikiavimas nuo perkamiausių prekių šioje kategorijoje, tai dėmesį turėtų patraukti Valgomojo komplektas - Stalas OAKLAND + Kėdės MILA VELVET ! Norinčius įsigyti šį produktą vilios ne tik populiarumas, patrauklus dizainas, funkcionalumas, bet ir labai gera kaina – 323.95 Eur. Kiek kainuoja? Kainos kriterijus neabejotinai dažnai yra vienas iš svarbiausių renkantis baldus ar kitus pirkinius. Ar domina Išskleidžiami valgomojo stalai gera kaina? O galbūt tarp šios grupės prekių ieškote išskirtinės prabangos? Norintys taupyti ir už naują pirkinį mokėti pigiai, turėtų atkreipti dėmesį į baldą, kuris kainuos tik 147.46 Eur! Išskleidžiamas stalas BLEKVUD P 3.556.4.12 maloniai nustebins labai geru kainos ir kokybės santykiu, tad neabejojame, jog tokiu pirkiniu džiaugsitės labai ilgai. O galbūt Jus kaip tik domina brangūs baldai? Tuomet, tikime, simpatijas pelnys brangiausia prekė šioje kategorijoje – Valgomojo komplektas - Stalas INFINITY CERAMIC + Kėdės AZALIA . Tokio baldo kaina yra 1989.30 Eur.

Akcijos – proga mokėti pigiau!

Šiandien akcijos yra viena geriausių priemonių pirkėjus sudominti ir pasiūlyti jiems galimybę mokėti pigiau. O tai, ne paslaptis, daugelį masina. Todėl jei svarstote, kokią prekę šioje baldų kategorijoje galite įsigyti su didžiausia nuolaida, tai Jūsų dėmesio turėtų sulaukti Valgomojo komplektas - Stalas APOLLO + Kėdės IVO VELVET . Su 5 proc. siekiančia nuolaida šis įstabus ir aukštos kokybės baldas kainuos daug pigiau, vietoj įprastos 552.00 Eur sumos!

Gamintojas – reikšmingas kriterijus

Daugelis rinkdamiesi baldus ar kitus pirkinius vertina gamintoją. Natūralu, juk tai tiesiogiai susiję su gaminio kokybe, tad ir mūsų patirtimi jį įsigijus ir jau naudojant. Į gamintojų atranką žvelgiame labai atsakingai ir į asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų gaminius. Tad čia Jūsų laukia Signal Meble, Halmar, Mebin, Neman, Pinskdrev, Ml meble, Taranko Meble, Szynaka trendline, Szynaka prestigeline baldai.

Kokį stilių kuriate?

Skoningas namų dizainas bus realizuotas tada, jei atsižvelgiama į tai, koks stilius namuose kuriamas. Tikslinga laikytis vieningos interjero koncepcijos. Šios kategorijos baldai tobulai tiks, jei Jūsų būste dominuoja modernus, siuolaikinis, , klasikinis, skandinaviskas, industrinis, kantri interjero stilius. Šio tipo baldus taip pat galite rinktis ir kitose kategorijose, pavyzdžiui, tokiose kaip svetainė, virtuvė, , valgomasis, . Su mūsų baldais į namus įsileiskite estetikos ir elegancijos „potėpių“.

Išskleidžiamas valgomojo stalas: kaip išsirinkti, kokį pirkti?

Jei domina išskleidžiami valgomojo stalai, tiksliai išmatuokite savo patalpą, kurioje jį įkurdinsite. Pagal tai pasirinkite, kokie didžiausi stalo matmenys būtų tinkami, atsižvelgiant į tai, kad liktų pakankamai vietos judėti, patogiai nuo stalo atsistumti su kėde. Taip pat įvertinkite, kiek įprastai asmenų prie stalo sėdės.

Valgomojo stalas išskleidžiamas, kai susirenka daugiau valgančiųjų, tačiau suskleistas jis visuomet bus toje patalpoje, todėl reikia, kad čia jis harmoningai derėtų. Taigi įvertinkite vyraujantį koloritą, kitų kambaryje esančių baldų dizainą. 

Medinis, stiklinis, su metalo elementai ar dar iš kitų medžiagų pagamintas? Prioritetą teikite kokybei, patvarumui, taip pat įvertinkite, iš ko pagaminti kiti kambaryje esantys baldai. Medis idealiai įsilies į klasikinį, skandinavišką, rustic ar panašų interjerą, o moderniam, urbanistiniam, šiuolaikiškam interjerui galite rinktis stilingą grūdinto stiklo ir metalo duetą.

 

Apvalus išskleidžiamas valgomojo stalas – populiarus pasirinkimas

Valgomojo stalai paprastai yra trijų formų: keturkampio, apvalūs arba ovalo formos. Kiekvienas iš jų turi savų privalumų, tačiau apvalius galime išskirti kaip pirkėjų  tikrai dažnai pasirenkamus.

Apvalūs valgomojo stalai sulaukia labai daug simpatijų. Pirmiausia, jie atrodo itin jaukiai ir dailiai. Negana to, toks stalas tiks bet kuriame interjere: klasikiniame, moderniame, skandinaviškame, Provanso, rustic ar kitokiame. Prie apvalaus stalo gali tilpti didelė kompanija, o geriausia tai, kad sėdėdami ratu visi gali gerai vieni kitus matyti, dėl ko bendravimas bus dar jaukesnis ir malonesnis.

© 2023 Deinava, UAB. Kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją draudžiama.